Telekomunikacja

Kosmiczne technologie, czyli Internet satelitarny i kosmiczna nawigacja przestrzenna

Kosmiczne technologie

Technologie postrzegane jako podstawowe dla większości Polaków niestety nie zawsze są dostępne we wszystkich obszarach kraju i Europy. Przykładem jest brak swobodnego dostępu do Internetu w tak zwanych białych polach.

Naukowcy i technolodzy z całego świata latami pracowali nad rozwiązaniem tego problemu, ponieważ swobodny przepływ danych w każdym miejscu jest na rękę wszystkim przedsiębiorcom, biznesmenom, czy politykom, którym zależy na kształtowaniu opinii publicznej, prowadzenie kampanii reklamowych, społecznych lub politycznych i tym podobnych przedsięwzięć.

Więcej…

 

Wielofunkcyjne systemy przywoławcze i przyzywowe

System przywoławczySzpitalne systemy przywoławcze i przyzywowe są doskonałym rozwiązaniem w każdej placówce, która świadczy usługi z zakresu opieki i ochrony zdrowia.

Można by zapytać, po co wydawać pieniądze na wielofunkcyjne systemy, jeśli dotychczasowe dzwonki nad łóżkami pacjentów są wciąż sprawne. Istotnie zadłużone szpitale, domy opieki społecznej i niedofinansowane więziennictwo sprawia, że władze tych placówek niechętnie wydają pieniądze ze skromnych budżetów na nowoczesne rozwiązania.

Więcej…