Systemy informatyczne

Instastories - jak dodać, dlaczego warto publikować, zalety

Relacja na instagramieInstagram Story to funkcja w aplikacji, która umożliwia użytkownikom publikowanie zdjęć lub filmów, które automatycznie znikają w ciągu 24 godzin. Pojawiają się w formacie pionowym i są szybkie, zapadające w pamięć i zabawne z założenia. Gdy publikujesz relację, wokół Twojego zdjęcia profilowego pojawia się kolorowy pierścień, informujący obserwujących, że mogą dotknąć Twojego zdjęcia profilowego, aby zobaczyć, co właśnie opublikowałeś.

Więcej…

 

Informatyczne zarządzanie

Informatyczne zarządzanieW obecnej dobie nie musimy już samodzielnie planować spraw w firmie, zrobi to za nas nowoczesny program.  Oprogramowanie ERP, czyli programy do profesjonalnego planowania zasobów przedsiębiorstwa zyskują coraz większa liczbę zwolenników.

Taki system informatyczny świetnie sprawdza się w każdej firmie. odciąża właściciela oraz pozwala na trzymanie ręki na pulsie w każdej sytuacji. W programie znajduje się wiele modułów, pozwalających na posiadanie całościowego obrazu aktualnej sytuacji w firmie. Profesjonalne systemy ERP mają charakter modułowy, czyli składają się z części, odpowiedzialnych za działanie poszczególnych sektorów firmy.

Więcej…

   

Oprogramowanie CRM

Systemy CRMCRM z ang. Customer Relationship Management, jest strategią zarządzania mająca na celu uzyskiwanie długotrwałych kontaktów i przyjaznych relacji z klientami. CRM jest ważne ponieważ pozyskiwanie nowych klientów jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania firmy.

Więcej…

 

Zastosowanie systemów informatycznych

Zastosowanie systemów informatycznychSystemy informatyczne mają bardzo szerokie zastosowania w różnych dziedzinach życia. Wykorzystuje się je na przykład w handlu. Pełnią ważne rolę w nowoczesnych sieciach odzieżowych. Są narzędziem do wspomagania rozwoju sieci oraz utrzymania przewagi na konkurencją.

Więcej…