Systemy informatyczne

Informatyczne zarządzanie

Informatyczne zarządzanieW obecnej dobie nie musimy już samodzielnie planować spraw w firmie, zrobi to za nas nowoczesny program.  Oprogramowanie ERP, czyli programy do profesjonalnego planowania zasobów przedsiębiorstwa zyskują coraz większa liczbę zwolenników.

Taki system informatyczny świetnie sprawdza się w każdej firmie. odciąża właściciela oraz pozwala na trzymanie ręki na pulsie w każdej sytuacji. W programie znajduje się wiele modułów, pozwalających na posiadanie całościowego obrazu aktualnej sytuacji w firmie. Profesjonalne systemy ERP mają charakter modułowy, czyli składają się z części, odpowiedzialnych za działanie poszczególnych sektorów firmy.

Więcej…

 

CRM

Systemy CRM

CRM z ang. Customer Relationship Management, jest strategią zarządzania mająca na celu uzyskiwanie długotrwałych kontaktów i przyjaznych relacji z klientami. CRM jest ważne ponieważ pozyskiwanie nowych klientów jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania firmy.

Pozyskanie nowego klienta jest  dużo droższe niż jego utrzymanie, tak więc firmy praktykujące CRM skupiają się na namawianiu klientów. Program CRM ma na celu wspomaganie marketingu, pracy grupowej, sprzedaż oraz obsługę klienta.

Więcej…

   

Zastosowanie systemów informatycznych

Zastosowanie systemów informatycznych

Systemy informatyczne mają bardzo szerokie zastosowania w różnych dziedzinach życia. Wykorzystuje się je na przykład w handlu. Pełnią ważne rolę w nowoczesnych sieciach odzieżowych. Są narzędziem do wspomagania rozwoju sieci oraz utrzymania przewagi na konkurencją.

Spełniają tam rozmaite funkcje, takie jak pomoc w obniżeniu kosztów operacyjnych, wspieranie skutecznego marketingu, zwiększanie efektywności i jakości pracy personelu oraz umożliwianie zarządzanie duża siecią w sposób szybki i sprawny. Wykorzystuje się je w wielu sieciach, takich jak Vero Moda, Hexeline czy Próchnik.

Więcej…