Systemy informatyczne

Informatyczne zarządzanie

Informatyczne zarządzanieW obecnej dobie nie musimy już samodzielnie planować spraw w firmie, zrobi to za nas nowoczesny program.  Oprogramowanie ERP, czyli programy do profesjonalnego planowania zasobów przedsiębiorstwa zyskują coraz większa liczbę zwolenników.

Taki system informatyczny świetnie sprawdza się w każdej firmie. odciąża właściciela oraz pozwala na trzymanie ręki na pulsie w każdej sytuacji. W programie znajduje się wiele modułów, pozwalających na posiadanie całościowego obrazu aktualnej sytuacji w firmie. Profesjonalne systemy ERP mają charakter modułowy, czyli składają się z części, odpowiedzialnych za działanie poszczególnych sektorów firmy.

Więcej…

 

Oprogramowanie CRM

Systemy CRMCRM z ang. Customer Relationship Management, jest strategią zarządzania mająca na celu uzyskiwanie długotrwałych kontaktów i przyjaznych relacji z klientami. CRM jest ważne ponieważ pozyskiwanie nowych klientów jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania firmy.

Więcej…

   

Zastosowanie systemów informatycznych

Zastosowanie systemów informatycznychSystemy informatyczne mają bardzo szerokie zastosowania w różnych dziedzinach życia. Wykorzystuje się je na przykład w handlu. Pełnią ważne rolę w nowoczesnych sieciach odzieżowych. Są narzędziem do wspomagania rozwoju sieci oraz utrzymania przewagi na konkurencją.

Więcej…